ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13899423
nr 1389 9423
1920-tal, 115x51 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:28:43
300 kr
400 kr